Facebook

Nutriční poradenství není marketingem, ale službou

Mimo pravidelně užívaných léků si na dovolenou nezapomeňte přibalit i některé další přípravky, které se Vám mohou hodit: Již v těchto měsících bychom se měli zajímat, jak budeme vypadat v létě v plavkách. Nemělo by nám ale jít jen o postavu, nýbrž také o celkový zdravotní stav a kondici. Zdravý životní styl je dnes moderním trendem a to zcela právem. Slouží jako prevence před civilizačními chorobami a zásadně přispívá ke kvalitnějšímu životu v pozdějším věku. Kdo by se nechtěl cítit lépe?

Žádná jednotlivá potravina nás však neudělá rozhodně zdravější ani krásnější. Takový elixír neexistuje. Možná jen v reklamách. Záleží však na složení a kvalitě potravin obecně, na pravidelnosti stravování, na množství přijaté potravy, na způsobu života.

Chcete hubnout? Rádi Vám poradíme jak na to

Naše nutriční poradenství není marketingovým nástrojem pro bezhlavý prodej diet, ale zdravotní službou s cílem naučit klienta zásadám zdravého stravování a zdravého životního stylu. Klientům pomůžeme dosáhnout nejen lepší postavu, ale i lepší zdraví, lepší pocit a spokojenost se sebou samým. Tím se lišíme od velké většiny poskytovatelů tzv. dietního poradenství. V naší lékárně nepracuje absolvent nějakého kurzu, ale vystudovaná nutriční terapeutka. Umí připravit sofistikovaný jídelníček pro každého s ohledem na jeho stav a potřeby. Nutriční terapeutka má k dispozici speciální váhu, která umí vyhodnotit množství tělesného a viscerálního (útrobního) tuku v procentech, množství svalů a bazálního metabolismu, vše s vysvětlením a následným doporučením. Vzhledem ke svému vzdělání může kromě úpravy hmotnosti poradit, jak se správně stravovat při různých onemocněních (cukrovka, vysoký krevní tlak, bezlepková dieta, alergie, dna apod.) Kromě stravování vám také poradí, jaký pohyb a s jakou intenzitou je pro vás nejlepší ve vztahu k vašemu zdravotnímu stavu.

Zdravý životní styl může přispět ke zlepšení zdraví okamžitě a v pozdějších letech i k lepší kondici a lepší kvalitě života.

Pro objednání a další informace více na stránce naší Dietní poradny.

Zdroj: PharmDr. Petr Krpálek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.