Swing_odsavackaMaminkám je možné zapůjčit elektrickou odsávačku mateřského mléka zn. Medela Swing. Stylový design a praktické použití řadí 2-fázovou elektrickou odsávačku Swing mezi nejoblíbenější odsávačky mateřského mléka. Malá, jemná a přesto výkonná odsávačka vhodná pro každodenní použití. Vysoce účinná díky principu 2-fázového odsávání mateřského mléka, které věrně napodobuje přirozené sání miminka. Odsávačka funguje na síťový nebo bateriový provoz. Možnost nastavení intenzity vakua.

První stimulační fází odsávání dochází ke stimulaci vylučování mateřského mléka. Následná odsávací fáze napodobuje pomalejší hlubší sání, které zvyšuje průtok mléka a zkracuje tak čas potřebný k odsávání.

UPOZORNĚNÍ: V rámci přísných hygienických norem považujeme za nutné dbát na ochranu zdraví maminky a jejího dítěte při odsávání mateřského mléka. Pro zajištění hygienicky bezpečného odsávání je důležité, aby si každá maminka zakoupila svůj vlastní odsávací set a předešla tak možnému přenosu infekce. Odsávací set je možné zakoupit při zapůjčení odsávačky u nás v lékárně.swing_on_table_in_use

Ceník půjčovného.

Návod.

Důvody sníženého výkonu odsávačky.

Video sestavení odsávačky (En).

Video čištění odsávacího setu (En).

 

 

Zdroj: www.medela.cz